Alej u Bílé vody je nejoblíbenější v kraji

Chodovská alej u Bílé vody. Foto: Martin Polák

Chodovské stromořadí zabodovalo v tradiční anketě

CHODOV (26.1.2023) - Dubová alej u Bílé vody v Chodově, která připomíná zaniklou obec Smolnice a její obyvatele, zabodovala ve 12. ročníku ankety Alej roku. Nově se může pyšnit titulem nejoblíbenější Alej roku 2022 v Karlovarském kraji.
„Srdečně vám gratuluji, jako koordinátorka ankety Alej roku, kterou vyhlašuje spolek Arnika, k titulu nejoblíbenější Alej roku 2022 v Karlovarském kraji. O vítězství se zasloužila paní Ivana Jačková, jež alej nominovala. Od lidí získala 149 hlasů,“ pogratulovala vedení Chodova koordinátorka ankety Denisa Hronová.
Z celkového počtu 94 nominovaných alejí z celé České republiky skončila chodovská alej na 14. místě. „Také toto umístění vnímáme jako velmi dobré a máme z něj radost,“ poznamenal místostarosta Chodova Luděk Soukup.

Chodovská alej u Bílé vody. Foto: Martin Polák

Datum vložení: 26. 1. 2023 12:00