Staroměstský advent je za dveřmi

Rozsvícení vánoční výzdoby doprovodí bohatý program

Vánoční koledy, hudba Červených panterů či hornický průvod se svatou Barborou je jen část programu, který čeká na návštěvníky tradičního Staroměstského adventu. Jeho zahájení se uskuteční v pátek 25. listopadu.
Atmosféru blížících se Vánoc navodí už od 15 hodin reprodukovaná hudba, ve stejný čas budou také nachystaní stánkaři se svým zbožím – svařeným vínem, klobásami, zimními dekoracemi a dalším sortimentem.
Teplý svařák v takzvaném bezedném hrnku z limitované edice bude možné pořídit v novém mobilním stánku KASSu za sto korun. Dvě razítka u stánku s betlémem letos doplní ještě jedno, dopisy či pohledy pro Ježíška tak bude možné označit celkem třemi vánočními motivy.
Rozsvícení městské výzdoby starostou Patrikem Pizingerem se uskuteční v 16.55, akci následně zakončí hodinový blok Červených panterů.
Podrobný program naleznete ZDE - https://www.kasschodov.cz/event/363013/zahajeni-staromestskeho-adventu.

Datum vložení: 23. 11. 2022 16:14
Datum poslední aktualizace: 16. 12. 2022 16:20