Prodejnu Penny Market zničil požár

Zásah u požár Penny Marketu v Chodově. Foto: HZS Karlovarského kraje

Škody dosahují desítky milionů korun

Chodovskou prodejnu Penny Market v neděli nad ránem zcela zničil rozsáhlý požár. Škoda je vyčíslena na několik desítek milionů korun, oheň si naštěstí  nevyžádal žádné oběti ani zranění.
„Po dvou hodinách zásahu, kdy na místě bylo patnáct jednotek hasičů, se podařilo dostat požár pod kontrolu,“ uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal s tím, že příčinu požáru nyní zjišťují vyšetřovatelé hasičů ve spolupráci s policií.
Mluvčí Penny Marketu Tomáš Kubík médiím řekl, že firma se bude snažit prodejnu v Chodově obnovit, což by mohlo trvat v řádu měsíců. Zaměstnanci z Chodova by měli najít dočasné uplatnění v prodejnách v nejbližších městech.
Fotografie z nedělního zásahu naleznete ZDE - https://www.hzscr.cz/clanek/v-chodove-vyhorela-prodejna-supermarketu.aspx.

Datum vložení: 7. 11. 2022 16:42
Datum poslední aktualizace: 16. 12. 2022 17:21