O víkendu vyjedou cyklobusy, město je jejich sponzorem

O víkendu vyjedou cyklobusy, město je jejich sponzorem 1

Poplatek za dopravu kola zůstává stejný jako v loňské sezóně

CHODOV (14.5.2024) - Cyklisté mohou letos opět využít přepravu cyklobusy po celém Karlovarském kraji. Svou 22. sezónu zahajují už tento víkend, a to v sobotu 18. května. V provozu budou o víkendech a svátcích až do 29 září. Jedna ze zastávek je také v Chodově.

K dispozici je pět základních tras, přičemž takzvaná Zelená je pouze na objednávku.

Cyklobus odjíždí z chodovského autobusového nádraží v 9.32 hodin (žlutá trasa), při zpáteční jízdě se na stejném místě zastaví ve 12.35 hodin. Poplatek za dopravu kola je stejný jako v loňské sezóně, a to 25 korun, za elektrokolo pak zaplatíte 35 korun.

Mezi tradiční sponzory cyklobusu patří i Chodov, který ze svého rozpočtu přispívá částkou ve výši dvacet tisíc korun.

Více informací, jízdní řády, ceníky a mapu tras naleznete ZDE.

Datum vložení: 14. 5. 2024 11:09
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 11:11