Městská policie slouží městu už 30 let

Slavnostní akt u příležitosti 30. výročí založení městské policie v Chodově. Foto: Martin Polák

Strážníci - veteráni dostali pamětní stužku za věrnost

Významné jubileum si v těchto dnech připomíná chodovská městská policie. Od založení sboru totiž uplynulo už rovných třicet let.
Ve středu 6. prosince se u této příležitosti konal na radnici za účasti starosty města, místostarosty, čestných hostů a bývalých velitelů slavnostní akt a dekorace strážníků – veteránů.
„Pamětní stužkou za věrnost jsme ocenili pětici zakládajících členů městské police v Chodově, kteří tak oslavili 30 let služby. Přejeme jim do dalších let hlavně hodně zdraví, pevné nervy a co nejklidnější výkon služby,“ popřál kolegům velitel chodovských strážníků Ladislav Staněk.
Více o historii městské policie v Chodově si přečtete v lednovém vydání Zpravodaje města Chodova.

Datum vložení: 9. 12. 2022 22:33
Datum poslední aktualizace: 13. 12. 2022 22:36