Discgolfové hřiště je už oficiálně v provozu

Discgolfové hřiště je už oficiálně v provozu  1

Hráčům je k dispozici celkem devět košů

CHODOV (9.5.2024) – Vlastní discgolfové hřiště má od středy Chodov. Nové sportoviště se rozprostírá na Smolnickém kopci nad atletickým stadionem.

Hráčům je na trase o celkové délce 635 metrů k dispozici celkem devět košů. Cílem hry je  umístit disk na co nejmenší počet hodů do koše. Pravidla a mapu hřiště najdou hráči na informační ceduli přímo na místě. Více o této hře se zájemci mohou dozvědět například na https://www.discgolfovahriste.cz/.

Sportoviště nechalo město postavit na přání obyvatel Chodova, kteří pro něj hlasovali v rámci participativního rozpočtu. Participativní rozpočet město připravilo také pro letošní rok a opět na něj ve svém rozpočtu vyčlenilo dva miliony korun.

Posílat návrhy a tipy na zlepšení svého okolí tak lze až do 31. května 2024. Všechny potřebné informace, pravidla a formuláře naleznete na webu www.mujchodov.cz.

Více fotografií ze slavnostního otevření naleznte na městském Facebooku.

Datum vložení: 9. 5. 2024 11:56
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2024 13:18