Postavení dětského hřiště

Postavení dětského hřiště

Příspěvekod Laky » 17 říj 2013 12:48

Dobrý den,
měla bych dotaz přímo na město, tak pevně doufám že píši na správnou adresu.
Již čtvrým rokem bydlím se svými dvoumi dětmi na Železném Dvoře, a za celé ty roky jsem tu nezaregistrovala že by město zde postavilo alespoň jednu houpačku.
Děti se tu absolutně nemohou vyvíjet,nemohou si tu hrát.

Podotíkám že nejsem Romské národnosti, a nehodlám nechat pykat své děti za chyby druhým kterých se dopustily před x lety.

Jde o to že moc dobře nechápu systém našeho města, i tam přece se renovovaly dětská hřiště, byď naopak kde nebyly tam se postavily, a zde se pořád na nás zapomíná.
Město přeci musí pobýrat dotace i na Železný Dvůr.

Když vyrazíme s dětmi před barák ven, jediné místo a zábava pro ně je bohužel hrát na honěnou okolo tří smradlavých popelnic, a když taktně jako matka svého syna a dceru okřiknu, at nelítají okolo popelnice či kontejneru tak mi řeknou "mami ale kde si tady máme hrárt ?"
A to mě donutilo se o tom zmínit zde, a docílit toho že se nebude nadále zapomínat na děti se Železného Dvora.
Pokud je nutné si sjednat termín schůzky s Panem Starostou a osobně jej kontaktovat, nevidím v tom žádný problém.
Blíží se zima a jsem opravdu zvědavá jestly při ranní cestě do školy budu muset opět dětem otkopávat cestu,nebo se na Technickoekologické službě umoudří, a budou svou práci vykonávat jak mají, ale to je další problém k řešení v zimním období.
Pevně věřím že se tyto věci brzy vyřeší s pozdravem Lucie

Děkuji též za vaší odpověd, či kladný Názor.
Laky

Re: Postavení dětského hřiště

Příspěvekod Laky » 18 říj 2013 10:11

No tak snad mi někdo mojí otázku brzy zodpoví :)
Laky

Zpět na Usnesení rady a zastupitelstva