zavíračky v hospodách

zavíračky v hospodách

Příspěvekod untrvasrman » 12 led 2012 14:31

Tak máme opět zavedenou policejní hodinu.Bydlím na frekventované ulici, kterou prochází opilci ze Sparty a Harmonie a občas je to k vzteku.Lituju lidi, co bydlí u Bohemky a podobných pajzlů, kde se schází pěkná špína.Ale takhle brzo zavřít hospody je prasárna.Ne každý si může zajít na pivo odpoledne nebo z kraje večera.
untrvasrman
 
Příspěvky: 15
Registrován: 28 bře 2011 13:51

Re: zavíračky v hospodách

Příspěvekod Zdeněk_Hnízdil » 17 led 2012 12:48

Osobně si myslím, že se jedná o šlápnutí vedle! Není to fér vůči podnikatelům a není to fér vůči ostatním lidem, kteří třeba někdy přijíždějí z odpolední až kolem 22:30 a po celodenní šichtě u mašiny, si chtějí dopřát alespoň nějaký večerní oddech před spaním a před další následnou odpolední.
Sice chápu, že někdy může být hluk z některých lokalit, ale myslím si, že je lepší přežít 10-15 minut rámusu na ulici, než pak třeba 4-5 hodin z mecheche u souseda.
A jestli je dalším důvodem větší bezpečnost? Před nedávnem (minulý týden) mi nabízeli kolem 17:00 u "bílých stánků" pervitin. Takže si myslím, že je jedno jestli jde někdo domů v 1:00 nebo v 5:00 nebo i v těch 22:00, neboť dokud zde budou stále takovéto existence, bezpečno nebude v žádnou dobu, to spíš ať zkusí udělat něco s naší policií.
A další věcí (a přiznávám, že se bude týkat nejspíše menší skupiny Chodováků) jsou kulturní akce v pivnicích Oáza a Skleník (samozřejmě, že bývají koncerty i v jiných lokalitách, ale kvůli nejčastější frekvenci, uvádím zejména tyto dvě). I když vím, že se nejedná o mainstreamovou hudbu, Chodov má díky tomu v našem Karlovarském kraji poměrně silnou fanouškovskou a subkulturní základnu, která je vyhlášená nejen v naší republice. Je mi jasné, že si to většina komerčněji smýšlejících lidí (bez urážky) neuvědomuje, ale není to škoda??? Eventuálně tímhle zabít, nebo značně omezit věc, kvůli které se sem, sjíždějí muzikanti a milovníci hudby ze všech měst našeho kraje i naší republiky? (Výjimkou nejsou pravidelní návštěvníci z Prahy, Plzně, Ústí nad Labem, Jirkova, Chebu, Mostu, Chomutova apod.).
Vím, že možná tato slova jsou jen výkřikem do prázdna, ale jsou to věci nad kterými mi zůstává rozum stát. A i když s tím třeba naše zastupitelstvo nic neudělá a my budeme muset zkousnout hořkost tohoto omezování, je třeba si uvědomit, že si možná již pod sebou začalo pomalu řezat větev ;)

S podzravem,
Zdeněk Hnízdil
Zdeněk_Hnízdil
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2012 12:20


Zpět na Městský úřad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron