Park u Ev.kostela za 8 milionu

Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod obcan » 27 srp 2010 20:05

Tak příště bude co?Trávník na náměstí za 25 milionu? :(
obcan
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2010 16:34

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Gaudek » 30 srp 2010 14:52

Dobrý den, vaše informace se nezakládají na pravdě. Rekonstrukce Městského parku u evangelického kostela bude stát celkem cca 6,5 mil. Kč z čehož město dostane 92,5% vložených prostředků zpátky formou dotace z EU. Přijde vám to jako špatná investice do jednoho z mála míst, které v Chodově socialističtí inženýři nesrovnali se zemí....?

Zdeněk Gaudek, vedoucí odboru rozvoje města
Gaudek
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 dub 2009 08:10

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod obcan » 30 srp 2010 18:43

Nezlobte se na mě,ale myslím si že ty peníze by bylo lepší investovat třeba do škol a školek v Chodově.Jsou i přednější věci než park.
obcan
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2010 16:34

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Sommer » 28 zář 2010 20:34

Dobrý den,naprosto souhlasím s tím,že zmiňovaná stavba je naprosto zbytečná a jenom odvádí pozornost ať už občanů,nebo pracovníků města od daleko důležitějších a potřebnějších věcí,které by městu prospěli.K tomu mám obavy,že kvalita provedených prací skončí stejně,jako třeba dlažba v ulici Bezručova,která je od samého dokončení v hrozném stavu,nebo dlažba chodníků v okolí kruhového objezdu v ulicích Karlovarská,Školní,Rooseweltova a Dukelských hrdinů,která musela být také v průběhu několika let po dokončení stavby opakovaně opravována.
Sommer
Sommer
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2010 20:21

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod želva » 03 říj 2010 09:42

Nemyslím si, že stavba, za kterou město zaplatí jen 8% procent z celkové ceny je zbytečná.
I školky a školy město renovuje. Všiml jsem si, že se přes prázdniny renovovala školka, opravovala družina. Jsou vybudované nové prolézačky. I v Bezručově ulici jsem viděl opravovat dlažbu. Je už vybudován konečně přechod pro chodce u nového kruhového objezdu
v ulici Dukelských hrdinů.
Nechci říkat, že jsem se vším spokojen. Např. mi vadí absence skutečné cyklostezky do K.Varů a do Lokte.
Chodovské zastupitelstvo ve srovnání s jinými městy odvádí svou práci určitě zodpovědně.
Moje politické myšlení je spíše levicové a nejsem např. vůbec spokojený se současnou vládou, tak jako většina lidí v této zemi.
Tato nespokojenost by však neměla být směšována s volbami do městského zastupitelstva.
V Chodově bydlím od roku 1998. Bydlel jsem i v Sokolově a K.Varech a musím říci, že vstřícnost, otevřenost a snaha podat všemožné informace má chodovské zastupitelstvo bezkonkurenčně nejlepší.
Já jsem přesvědčen, že lidé nejsou hloupí a nenechají se zmanipulovat lidmi, kteří se, podle mého názoru, snaží dostat na radnici jen kvůli osobnímu prospěchu a hrají na to, že lidé jsou všeobecně nespokojeni.
Já osobně budu volit stranu současného pana starosty. ( P.S: nejsem žádný příbuzný či známý nikoho, kdo kandiduje za stranu HNHRM)
želva
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 kvě 2010 16:01

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod béďa » 18 kvě 2011 09:32

Jó, když to stojí jen 8 procent, tak je to "super hyper nejlepčí" kdo že zaplatí těch 92 procent? EU? a EU je kdo? Marťani?
Jestli má někdo takové myšlení, tak tam nemá co dělat.

béďa
 
Příspěvky: 10
Registrován: 19 kvě 2010 10:11

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Mia » 31 črc 2011 22:43

Musím souhlasit, investice mi také přijde zbytečná. Nový park se mi nelíbí, oplocením mi připomíná hřbitov a ta hrozná socha shrbeného staříka u knihovny depresivní pocity jen prohlubuje. Socha by určitě byla hezčí nějaká veselejší. Prý to oplocené bylo kdysi. Nechápu ten návrat k těmhle věcem, stejně tak ten nápis Apotheke nad knihovnou, jen proto, že to tak kdysi bývalo. Lidí, kteří si to takhle pamatují, bude stále méně a nám mladým to nic neříká. Proč se proboha k tomu vracet. Také neuznávám čerpání dotací za každou cenu jen proto, že jsou k dispozici, nebo z obavy, aby nám příště nepřiklepli méně. Raději bych viděla třeba inline dráhu delší než kolem rybníčku na Spartaku nebo do Staré Chodovské, či tenisové kurty nebo squash. Našlo by se určitě dost věcí.
Naposledy upravil Mia dne 01 srp 2011 22:15, celkově upraveno 1
Mia
 
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2007 17:05
Bydliště: Chodov

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod kerp » 01 srp 2011 19:43

Jestli se líbí či ne je to tvůj názor. Bohužel je vidět, že nemáš moc povědomí o tom jak dotace fungují. Věř, že kdyby město dostalo dotaci na dráhu tak tu je. Opravdu jenom hlupák by odmitl dotační peníze.
kerp
 
Příspěvky: 43
Registrován: 25 úno 2008 14:39

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Mia » 01 srp 2011 21:56

Od toho přeci diskuze jsou, aby se vyjádřil názor. Takže proč bych nemohla napsat, zda se mi park líbí nebo nelíbí, když tu o něm je otevřená diskuze. Nechápu Vaše okamžité napadání. Chtěla jsem hlavně říct, že moc nechápu tenhle trend, že se Chodov přebudovává do staré tváře, určitě by šel park vymyslet jinak a lépe. Třeba alespoň jiným výběrem té sochy, zatím jsem neslyšela o někom, komu by se líbila. A to zbytečné čerpání jsem myslela tak všeobecně. Vím, že nejdou všechny peníze dát do jedné věci, ale že ČR je rozdělená do regionů soudržnosti a každá má svůj regionální operační program, který je rozčleněn do prioritních os a každá má přidělený určitý objem financí. Jenže kdo právě říká, že jsou to peníze přidělené "jen tak za nic", tak si neuvědomuje, že ČR musí do fondů také odvádět určitý podíl. Je sice pravda, že jsme čistým přijemcem, takže na tom mnohem víc získáváme než odvádíme, ale nemusí to přeci znamenat, že se peníze použijí na poměrně zbytečné věci. Styl "no nekupte to" zkrátka neuznávám.
Mia
 
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2007 17:05
Bydliště: Chodov

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Mia » 01 srp 2011 22:14

Jo, konec prvního příspěvku jsem napsala asi moc striktně, napíšu to tedy lépe - že by bylo lepší zaměřit se na užitečnější věci, jako třeba ta dráha, vím, že by jí tu hodně lidí ocenilo, a až to bude možné, bylo by dobré, kdyby město počítalo hlavně s věcmi, po kterých lidé volají. Bohužel, působí to jak pěst na oko, když tu dlouhodobě spousta věcí schází, ale dělají se do toho věci, které nejsou potřeba.
Mia
 
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2007 17:05
Bydliště: Chodov

Další

Zpět na Městský úřad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron