Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod Marie » 18 lis 2008 21:16

Přeji dobrý den.
Je zajímavé že si nikdo nevšíma potulujících dětí .Kteří v pozdních hodinách tráví čas a
zábavu večerním CHodovem bez dozoru dospělích. 8-)
Marie
 
Příspěvky: 4
Registrován: 10 srp 2008 13:32

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod nastevnik1 » 19 úno 2009 16:11

Po pravdě si myslím pokud děti toulající se po Chodově nedělají žádný hluk ,nepořádek že toto není starostí MP Chodov nýbrž samotných rodičů a nebo sociální správy.
nastevnik1
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 úno 2009 15:42

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod problematika????? » 02 črc 2010 22:44

myslím si, že rodiče by měli dohlédnout na své děti....děti jsou jejich vizitka....
problematika?????
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 črc 2010 22:39

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod kosatice » 14 říj 2010 07:30

Co v poslední době dělá MP ? NIC. Těch dětí, kteří se poflakují, kouří, fetují a popíjejí alkohol ( v cole) je na malý Chodov dost. Skoro každá trafika, včetně vietnamské večerky na náměstí, prodává nezletilým dětem cigarety a večerka i alkohol. Několikrát jsme s přítelem u toho byli. MP to vůbec nekontroluje, skoro vůbec poslední dobou nejezdí a nereaguje na telefonáty, jen odbyde a nazdar. Nechápu, k čemu je tady město má. Každý si tady parkuje jak chce a kde chce. A není to jen nedostatkem míst. Lidi si tady dělají co chtějí a hlavně mládež i děti, protože ví, že MP nic neudělá. Rodiče takto se chovajících dětí bych finančně trestala, protože na výchovu kašlou. No tak není se čemu divit, když jsou sami nevychovaní. Ve volbách nebudeme rozhodně volit žádnou stranu, protože každá má prospěchářsky vypočítavý kandidáty. Dáme hlas určitým kandidátům, hlavně vzdělaným. Ti, co dělají korupci NECHCEME!!
kosatice
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 srp 2010 18:04

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod želva » 15 říj 2010 08:59

Já jedině souhlasím. Potulujících se dětí, kteří kouří cigarety, marihuanu, pijí krabicové víno a poslouchají nahlas muziku a to nejen ve večerních, ale i denních hodinách v Chodově drasticky přibývá.
Mládež se dnes vůbec ničeho nebojí. Tato problematika, ale nemá nic co dělat s korupcí. Je to jenom o lenosti.
V Chodově není jediná strana, která by představila nějaký konkrétní volební program, kde by řekla, co chce v Chodově dělat.
Chodov je město celkem na rovině. Chybí zde in-line stezky, cyklostezky, které by mohly být po celém městě, jako třeba v Nizozemí. Město by mělo určitě zvýšit poplatky za psy, ale hlavně by mělo účinně kontrolovat domácnosti. Převažují domácnosti, které mají třeba 3 psy a v Chodově nejsou vůbec hlášeni. Znečištění uvnitř paneláků a venku od psů jsou opravdu veliká. Chybí zde např. parkovací dům. Já bych třeba v takovém parkovacím domě za 3000 i více na rok rád parkoval.
I já bych rád volil kandidáty napříč stranama, ale nikoho neznám a vzdělání nezaručuje bezúhonnost, pracovitost a bezkorupčnost, takže opět budu volit stranu pana starosty, protože tady je aspoň jistota bezkorupčnosti, pracovitosti a žádného prospěchářství. Strana co rozdává po Chodově balonky a nechává zrovna ty teenagery, na které si tu stěžujeme
( konkrétně 2 znám ) házet do stránky hanlivé letáky na starostu mě nepřesvědčila.
Nikoho z té strany neznám a nikdy jsem nečetl žádný program, co chce dělat. Možná, že tam jsou dobří lidé, co chtějí něco změnit k lepšímu, ale neznám je.TOP 09 a ODS nevolím
z principu, protože to jsou strany, které nejsou západoevropské a ženou naší ekonomiku do záhuby.
želva
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 kvě 2010 16:01

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod kerp » 15 říj 2010 16:22

kosatice píše:Co v poslední době dělá MP ? NIC. Těch dětí, kteří se poflakují, kouří, fetují a popíjejí alkohol ( v cole) je na malý Chodov dost. Skoro každá trafika, včetně vietnamské večerky na náměstí, prodává nezletilým dětem cigarety a večerka i alkohol. Několikrát jsme s přítelem u toho byli. MP to vůbec nekontroluje, skoro vůbec poslední dobou nejezdí a nereaguje na telefonáty, jen odbyde a nazdar. Nechápu, k čemu je tady město má. Každý si tady parkuje jak chce a kde chce. A není to jen nedostatkem míst. Lidi si tady dělají co chtějí a hlavně mládež i děti, protože ví, že MP nic neudělá. Rodiče takto se chovajících dětí bych finančně trestala, protože na výchovu kašlou. No tak není se čemu divit, když jsou sami nevychovaní. Ve volbách nebudeme rozhodně volit žádnou stranu, protože každá má prospěchářsky vypočítavý kandidáty. Dáme hlas určitým kandidátům, hlavně vzdělaným. Ti, co dělají korupci NECHCEME!!Musím tleskat opravdu jste užásná vědma, skoro každá trafika prodáva cigerety, každá večerka alkohol,nereagující MP no tleskám užásný. Kdy Vás uvidím na Nově nebo na Primě v talentmánii :D . Melete hrušky s jablky. Máte pravdu rodiče trestat, ty co jim to umožní zákázat vstup do města na 15 let a ty co přihlíží tak na 30 let. Tak začněte s přítelem balit za chvili bude u Vás autobus pa za 30 let.
kerp
 
Příspěvky: 43
Registrován: 25 úno 2008 14:39

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod Pepik » 04 zář 2011 01:47

jezis lidi ,jste blbci,starat jse o deti,vykopny ty deti z domova,at jsi zijou na ulici
Pepik
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 lis 2007 15:56

Re: Po tulující se děti ve večerních hodinnách.

Příspěvekod Petr Prokeš » 06 zář 2011 03:23

Vážený "Pepiku", obsah Vašich příspěvků má velkou vypovídající hodnotu o Vaší inteligenci...
Petr Prokeš
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 říj 2010 02:53


Zpět na Městská policie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron