4.12. 2018
Doporučení Střediska prevence kriminality - kapesní krádeže
V předvánočním shonu věnujte během nákupů zvýšenou pozornost svým peněženkám a cennostem, které nosíte u sebe v taškách i kapsách. Začíná totiž období kapsářů, ale i nejrůznějších podvodníčků, kteří Vás budou lákat na koupi "výhodného" vánočního dárku. Buďte opatrní a obezřetní...
5.11. 2018
Výběrové řízení na pozici strážník Městské policie
Pozor, uvolnily se nám dvě tabulková místa strážníka pro výkon služby. Nabízíme zajímavou a variabilní práci pro město, v přátelsky stmeleném kolektivu parťáků. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.
22.10. 2018
Středisko prevence kriminality - Seniorské dny
V rámci Seniorských dní navštívili dne 17.10. velitel městské policie Ladislav Staněk a velitel jednotky dobrovolných hasičů Jiří Kiss, Klub důchodců v ul. Hlavní, kde přednášeli o prevenci majetkových a bytových krádeží, osobního bezpečí a požární prevenci. Tato setkání jsou pořádána Střediskem prevence ve spolupráci se sociálním odborem města jednou ročně a jsou velmi přínosná s ohledem na důležitost problematiky.
22.10. 2018
Projekt Notes strážníka Pavla pro 1.st. Základních škol
Středisko prevence kriminality při Městské policii v Chodově, v rámci společného projektu Prevence Městských policií Karlovarského kraje, rozjíždí již 3.ročník svých přednáškových besed na 1.st. Základních škol pro 2. a 3. ročníky.
3.9. 2018
Informace Střediska prevence kriminality Městské policie Chodov
V rámci preventivní přednáškové činnosti Střediska prevence kriminality, při Městské policii v Chodově, opět začíná přednáškový cyklus pro předškolní a školská zařízení s nejrůznějšími tématy. Děti jsou například seznamovány s pravidly bezpečného chování, s kyberšikanou, učí se o první pomoci. Nejbližší velké téma nastane opět s příchodem zimy, kdy se budou blížit oslavy konce roku a v prodejních stáncích se objeví tzv. Zábavná pyrotechnika...
30.8. 2018
Informace Městského záchranného systému Chodov
Chodovští hasiči pořídí moderní výkonné vyprošťovací zařízení...