Nový plavecký bazén

Re: Nový plavecký bazén

Příspěvekod davidbowie » 11 bře 2008 16:02

Souhlas, 25 metru minimalni delka, 50 by bylo super. Kdyz bazen, tak poradnou saunu a paru, k tomu posilovnu a restauraci s obcerstvenim, tak jak to ma byt. L.
davidbowie

Příspěvekod ashanti222 » 11 bře 2008 18:27

Mam radost, ze se tady bude stavet bazen, moc mi tu chybi , chodila jsem pravidelne do toho co tady byl, ale pak ho zrusili a dojizdet az do sokolova za bazenem se mi opravdu nechtelo(nemohla jsem z duvodu finančních nákladů). Takže podporuji tento navrh a urcite bazen budu navstevovat (tedy pokud nebudou přemrštěné ceny).
ashanti222

Příspěvekod kerp » 14 bře 2008 09:55

Myslím, že už jednu kašnu máme na pěší . Opravdu by to chtělo 25 metrů. Jinak to bude brouzdaliště za velký prachy a ostuda Chodova
kerp

Příspěvekod Marie » 10 srp 2008 19:42

Zdravím všechny, téma nový plavecký bazén, jsem pro 8-) a dodávám je už za potřebí .Zdejší počasí i když střídavé, ale větčinou tu bývá tak že koupání venku je jenom pro otužilé no a já mezi ně nepatřím a to nejsem sama.Ale bylo by fajn mýt tady bázen ,aby děti a rodiče mohli trávit dost času spolu v zábavě a né shánění jaké je spojení do K.Varů či Sokolova. Mohli by se tu tímto podpořit jiné vodní sporty. A určitě by bylo vítané rodičemi ,jejichž děti musí jezdit na tréninky do vedlejších měst.A také nejenom pro děti,dospělé ale i pro seniory jsou různé programy jak využít pobyt v bazénu.Nemyslíte lidičky.
Co se týká technických záležitostí na to jsou experti.A bylo by dobré využití třeba slunečních kolektoru na střechu ,tím by se též snížily náklady na provoz.
Přeji všem pěkný den.
Marie

Příspěvekod yakuza » 09 pro 2008 00:17

Čert vem kolektor nebo geothermální vrty, pokud to bude 16 metrový plivátko, tak tam ani nepáchnu. Než se courat v takovým brouzdališťátku, sednu raději do auta a zajedu do aquaparku ( Weiden, Amberg, Geyer, Františkovy Lázně eventuelně. ) V těch německých je za pár peněz nesrovnatelně lepší možnost vyžití. Chápu, že někdo nemá peníze na auto, cestu, někdo je zase má, ale čas pro něj bude mít větší cenu. Z hlediska uplatnění pro tréninkové a závodní aktivity, je 16 metrů k prdu ( pardon). Ale jen lehce xenofobní představa, s jakými konzumenty sociálních dávek se v 16metrovým bazénu můžu koupat, ve mě vyvolává nutkavou potřebu chrstnout na sebe neředěný Savo a posypat se zlehka Chloraminem B za současného přilévání petroleje na hlavu ;o) Kdyby k tomu město postavilo ledovou plochu, zužitkuje alespoň odpadní teplo ( snad ale využije rekuperační jednotku, aby se netopilo p.B. do oken ), takže hokejisti a bruslící veřejnost zase utře....
yakuza

Příspěvekod bose » 03 úno 2009 15:26

http://www.bazeny.it
Bazény IT prodej nafukovacích bazénů a bazénová chemie. Bazény IT pro Vás připravili novou nabídku nafukovacích bazénů pro sezónu 2009. Skvělá nabídka nadzemních bazénů, filtrací a bazénová chemie. Nabízíme bazény Bestway, které se již loňskou sezónu velmi osvědčily. Bazény Bestway jsou velmi kvalitní značkou s minimem reklamací, proto ji i letos nabízíme za ještě výhodnějších podmínek. Neváhejte nás kontaktovat při jakémkoliv dotazu na zahradní bazény nebo bazénové příslušenství. Nejlevnější bazény na českém internetu to je http://www.bazeny.it Nově také bazénová chemie za letní ceny.
bose

Příspěvekod Chodovaak » 14 dub 2010 17:49

Ahoj
:idea: Znáte někdo tyto Bazény? Co nevidět začne sezoona a chci být vybavený :D
Chodovaak

Příspěvekod Pepik » 19 črc 2012 00:06

tak mam par millonu jestli potrebujete na novej bazen
Pepik

Příspěvekod Borecnakonec » 07 kvě 2015 09:53

Když už jsme u toho, poradíte mi někdo se zastřešením bazénů? Mám vybranou firmu almipaplus. Je něco, čeho se mám držet, aby mi po roce nepřestalo fungovat.
Borecnakonec

Předchozí

Zpět na Usnesení rady a zastupitelstva