Práce MP Chodov

Práce MP Chodov

Příspěvekod Vondráček » 06 úno 2016 09:27

Zajímalo by mě kdy některé šichty MP začnou dělat svou práci a ne si vozit jen zadek. Je to hrůza, někteří strážníci fungují normálně a někteří jsou tam jen na ozdobu a to jak v terénu tak na stále službě. Třeba nevím proč nezasáhnou proti těm špínam co prolezaji kontejnery a věčně vyhazují odpadky ven a nechávají po sobě nepořádek a z otvíráne kontejnery, hlavně že mají skoro na každém rohu kameru. Smutné je to o to nejvíc když jedou okolo a ještě na ně koukají jak jsem v tom prehrabuji, asi je to moc práce aby zastavili a vylezli z toho auta ven a dělali svou práci. Kdybych já takhle dělal tak jsem hned bez práce. A podobně je to i s parkováním aut v zákazu zastavení i stání, to projíždí jak MP tak i PČR okolo a nic z toho. Možná by bylo lepší obě tyto složky v městě zrušit a město i stát by ušetřily hromadu peněz daňových poplatníků, nebo si ponechat jen tu část která funguje. Nejhorší je to v ulicích Čapkova, Jiráskova, Příčni a všechny ulice kde je udělan jednosměnný provoz a také silnice směrem od Penny na horu směr na Konečnou. Tam si kde jaký osel zastaví a pustí výstražné světla a mysli si se si počíná správně, ale omyl. To by hlavně měly vědět naše bezpečnostní složky v městě že to porušuje zákon o silničním provozu. Výstražné osvětlení se smí užívat pouze při poruše, nehodě a ne při parkování aut když si někdo potřebuje někde zaparkovat, od toho jsou parkoviště a ne vozovky pro provoz. Nejvíce takhle stojí naší snědi spoluobčané, ale těch se naše sbory bojí aby nedostali do nosu od nich, tak je tam raději nechají parkovat. Tak by mě zajímalo jestli někdy dojde k nápravě a konečně k tomu že začnou dělat svou práci za kterou jsou placený obě tyto složky MP a PČR.
Vondráček

Re: Práce MP Chodov

Příspěvekod novotnak » 10 led 2017 23:04

To je dobrá otázka - také si všímám totální neschopnosti MP v Chodově. Já bydlím v Husově ulici a tam například denně bezohlední řidiči blokují auta před vchodem 989. To samé na parkovišti za domem 986 a 987. Když jsem měl Tranzita, tak jsem tam nemohl projet, hasiči tam zcela jistě neprojedou. MP to neřeší, když jsem v minulosti volal MP, že mi nějaký magor zablokoval auto a nemohl jsem odjet, tak mi sdělili, že to auto neumí ani odtáhnout. Jsem takřka denně svědkem toho, jak lidé u Lídlu zastavují před halou, kde je zákaz stání a blokují výhled z Horní ulice, přitom je volné parkoviště u Lídlu - hlídka MP jen projede a vůbec to neřeší, přitom by tam klidně mohli stát pořád a upozorňovat řidiče, že tam nemají co dělat. Nechápu, k čemu tu MP je - dopravní přestupky neřeží, noční hluk také ne.
novotnak

Zpět na Městská policie