Park u Ev.kostela za 8 milionu

Re: Park u Ev.kostela za 8 milionu

Příspěvekod Gaudek » 02 srp 2011 08:40

Vážená Mio,

s Vaším názorem sice nesouhlasím, nicméně za něj děkuji. V Chodově zůstalo moc málo starých věcí, prakticky jen jedna ulice a pár solitérních staveb, abysme se o ně nestarali a nesnažili se je připomenout. Park v centru města, nejen dle mého názoru, zbytečný není. Projekt dělali odborníci a na tak malém prostoru se toho moc vymyslet nedá. Jste proti návratu ke starým věcem, ale z moderní plastiky v parku jste zhrozena. Já znám spoustu lidí, kterým se ta socha líbí – dělal jí umělecký kovář a umění od nepaměti budí emoce. To co se někomu líbí jinému ne a tak to má asi být, doby kdy se určité věci musely líbit povinně všem, jsou naštěstí pryč. Nedávno jsem byl na veletrhu v Brně, kde kovářství Gibbus vystavovalo a celé jedné stěně jejich stánku dominovala velká fotka naší chodovské sochy. Tisíce lidí, kteří se u stánku zastavili se tak možná poprvé v životě dozvěděli, že existuje nějaký Chodov, a že v něm je nějaké moderní umění…
Pár slov k těm investicím. To co vy vnímáte jako užitečné je pro spoustu lidí zcela zbytné. Vedení města se snaží realizovat akce, které budou prospěšné většině z 15 tisíc obyvatel Chodova. Rozpočet není bezedný a nedá se udělat vše najednou. Nicméně k Vámi zmiňovanému in line okruhu existuje studie, v řešení je projektová dokumentace a ve střednědobém plánu města Chodova pro období 2011 – 2014 je asfaltový okruh na Bílé vodě navržen k realizaci.

Zdeněk Gaudek, vedoucí odboru rozvoje města
Gaudek

Příspěvekod Mia » 02 srp 2011 10:42

Vážený pane Gaudku,

já se zatím právě setkávala s negativními názory. Ale jak říkáte, ne vždy se líbí všechno všem. Jen si zkrátka myslím, že by byla hezčí pozitivnější socha než stařík těsně nad hrobem. Akorát by to nebylo tak šokující a pro někoho možná nudné. Ono možná na fotografiích na veletrhu to působí zajímavě a lidé se zastaví, ale něco jiného je koukat na ní často v poměrně neprosvětleném parku, nemůžu si pomoct, na mě působí depresivně a nejen na mě, zvlášť ve špatném počasí. Jinak určitě modernímu umění fandím. S tou dráhou jste mě potěšil, o tom jsem ještě neslyšela. Sportovní projekty se Chodovu daří, areál u Spartaku je chválen ze širokého okolí, jen tak dál. Možná by nebylo špatné strategické plány vyvěšovat na webu :)
Mia

Příspěvekod Gaudek » 02 srp 2011 11:11

Střednědobý plán města Chodova na webových stránkách samozřejmě zveřejněn bude, ovšem až poté co jej schválí zastupitelstvo. To by ho mělo mít na programu na svém zářijovém zasedání.

Z. Gaudek, vedoucí ORM
Gaudek

Příspěvekod untrvasrman » 12 led 2012 14:35

něco jsem zaslechl o dráze, ale prý je dost úzká a na několika místech se rozšiřuje pro předjíždění.to se mi zdá dost nesmyslné.
untrvasrman

Příspěvekod Pepik » 26 úno 2012 02:15

RADSI DEJTE NAJIST DETEM NEZ ZAPLATIT 8 MILLONU ZA BLBEJ PARK, MAGORI
Pepik

Příspěvekod občan10 » 04 kvě 2012 16:06

udělejte rači bazén krytý a EU vám to muže taky z 92% vrátit né? :roll:
občan10

Předchozí

Zpět na Městský úřad