Poděkování ke 20ti letému výročí

Poděkování ke 20ti letému výročí

Příspěvekod Michal Svoboda » 02 úno 2013 10:42

Děkuji městské policii za profesionalitu!
Zejména za to,že téměř rok trvá spor s mým sousedem,který tato,z mých daní placená instituce,nedokázala vyřešit.Děkuji za to,že za tu dobu,kdy jsem je volal tak často,že si v ČSO 1007 pomalu mohli vytvořit druhý dispečink,nebyli schopni předat podnět ke správnímu řízení panu Fichtnerovi.Hlavně,že starosta města této zbytečné instituci,která jen vysává městský rozpočet,vychází vstříc vyhláškou,která omezuje provozní dobu podnikatelům,kteří jinak sponzorují kulturní,společenské akce pořádané městem Chodov!Ano,zejména děkuji za profesionalitu,konkrétních policistů,kteří toho souseda znají,včetně jeho kamarádů,kteří si z jeho bytu dělají druhou hospodu a zaroveň mi do očí dokážou tvrdit,že je tam klid.ANO ačkoli při každé návštěvě jeho bytu tam načapali partu lidí,vždy tam byl klid. Ačkoli jednou zasahovala i PČR na parkovišti před Duklou,kdy ve tři ráno,když odcházeli z další oslavy(kdepak se asi odehrála?), pokřikovali na mého souseda,který stál na balkoně,vždy tam byl klid a není důvod tedy jakkoli pokračovat ve správním řízení!
Co si můžu počít já,řádný plátce daní,otec rodiny s dvouletou dcerou a těhotnou ženou?Tato instituce přece chrání ty bezohledné,protože tam přece mají své kamarády!!!Nebo se pletu?
Ovšem kdyby problém se sousedem měl některý z kamarádů,či příbuzných zmíněných policistů,to by se starali jinak!
Ke 20ti letému výročí můžete být právem na svou Městskou Policii hrdi!!!
Michal Svoboda

Re: Poděkování ke 20ti letému výročí

Příspěvekod Michal Svoboda » 06 úno 2013 18:02

Dneska jsem byl u pana Fichtnera,který mi řekl,že správní řízení již proběhlo,konkrétně 26.11 a bez mého vědomí..Škoda!Kdyby proběhlo o pár měsíců dřív nemuseli jste tu číst tenhle výlev.Jestli někdo čeká omluvu,tak ať čeká.Mě a mojí rodině se doposud také nikdo nepřišel omluvit za to,že jsme od června,kdy jsem volal poprvé do listopadu museli snážet utrpení a naschvály.Moje manželka velkou část těhotenství strávila ve stresovém prostředí,také by zasloužila omluvu,bohužel ani od souseda,ani od strážníků se nedočká!Já mám problémy se spaním,taky se nedočkám.Takže jsme si kvit!
Michal Svoboda

Zpět na Městská policie