parkování

parkování

Příspěvekod rericha » 12 srp 2012 09:54

Stále v Chodově spousta řidičů parkuje jak chce a kde chce. MP jezdí kolem nich a nic se neděje. Tak koukám, že se to asi všechno toleruje. Zkusím se zeptat na dopravce v Sokolově. Protože nám teda v autoškolách lžou o dodržování předpisů.
Například projíždět silnicí v ČSO okolo zahrádek je dost nebezpečné. Parkují tam podélně z obou stran a dokonce v protisměru.
MP projíždí kolem a NIC.
Možná záleží komu ten vůz patří ! Nebo to rezerve. Zajímavá záležitost.
rericha

Re: parkování

Příspěvekod lerakl » 04 lis 2012 21:37

Zase někdo, kdo nemá auto, že :roll: . Jak to dopadlo v Sokolově? :P
lerakl

Příspěvekod kerp » 05 lis 2012 10:52

rericha píše:Stále v Chodově spousta řidičů parkuje jak chce a kde chce. MP jezdí kolem nich a nic se neděje. Tak koukám, že se to asi všechno toleruje. Zkusím se zeptat na dopravce v Sokolově. Protože nám teda v autoškolách lžou o dodržování předpisů.
Například projíždět silnicí v ČSO okolo zahrádek je dost nebezpečné. Parkují tam podélně z obou stran a dokonce v protisměru.
MP projíždí kolem a NIC.
Možná záleží komu ten vůz patří ! Nebo to rezerve. Zajímavá záležitost.

Tak az tam budes tak je moc nezdrzuj u kavicky a vyzen je ven :-).Dopravni policie je urcena na dopravu, tak se neboj zeptat proc je to v Chodove tak spatny , ono je snazsi valet se v prikope s radarem , to jsou prestupky vyrese ny hned. Tak doufam ze do prosince po tvoji navsteve na DI bude Chodov bez spatne parkujicich vozidel. :geek:
kerp

Příspěvekod Michal Svoboda » 02 úno 2013 10:52

Spíš mě zařáží otázka proč Chotes kreslí plné čáry na parkovací místa,když je řidiči bezohledně nerespektují.Tady je dlouholetý problém s parkováním.Město z našich daní zaplatí technickým,aby namalovali parkovací místa,právě kvůli efektivnějšímu zaparkování a přesto se najde k...t,který auto zaparkuje křivě,nebo na čáře tak,že zabere dvě místa!Silniční zákon je platný a srozumitelný.MP má kamerový systém,na dispečinku vidí,jak jsou zaparkovaná auta.Na co platíme městkou policii?Hlavně,že mají přes dvacet strážníků,ale když přijedu po denní,nebo noční směně,nemám v ČSO,kde zaparkovat a to je ještě dobrá ulice,co takhle u koupaliště?!
Michal Svoboda

Příspěvekod kerp » 03 úno 2013 11:56

Michal Svoboda píše:Spíš mě zařáží otázka proč Chotes kreslí plné čáry na parkovací místa,když je řidiči bezohledně nerespektují.Tady je dlouholetý problém s parkováním.Město z našich daní zaplatí technickým,aby namalovali parkovací místa,právě kvůli efektivnějšímu zaparkování a přesto se najde k...t,který auto zaparkuje křivě,nebo na čáře tak,že zabere dvě místa!Silniční zákon je platný a srozumitelný.MP má kamerový systém,na dispečinku vidí,jak jsou zaparkovaná auta.Na co platíme městkou policii?Hlavně,že mají přes dvacet strážníků,ale když přijedu po denní,nebo noční směně,nemám v ČSO,kde zaparkovat a to je ještě dobrá ulice,co takhle u koupaliště?!

Ahoj musím souhlasit pouze s první časti članku, bohužel se najde řidič, který zaparkuje přes čaru zaslouží si pokutu- souhlas, ale jak zjistíš toho prvního ostatní se přizpůsobí a pro využítí parkovacího místa parkuje další 6 řidičů špatně. Dát pokutu dalším šesti- hloupost. Kamery aby zabiraly všechny parkovací místa to by jich musela být stovka na Chodov. Další část o počtu strážníku 20 a víc - hloupost , zkus si zjistit skutečný počet a budeš zklamaný, že si se netrefil. Jinak parkování v ČSO opravdu nahraně na odtah je tam při dodržení všech norem 60 aut - už vidím jak TI všichni děkujou a řvou na benga. Další možnost máš parkování u Lídl dost parkovacích míst otázkou jak dlouho si to nechá Lidl líbit. U koupaliště parkovaní na draka, za nějakou kačku se dá parkovat v autobazaru -+ kontrola kamerou +máš vždy místo, -minus je cena a plusů je málo (to jenom někdo si mysli jak to šikovně vyřešil :-(). Jenom pro info technický a ani policie a ani MP neprojektujou nevytváří parkovácí místa, vše děla městský úřad a lidi . A lidí se nezavděčíš někdo chce parkovací místa někdo nechce atd., ale to je nadlouho vyprávět se dá u piva a ne na sucho :-). Jestli chceš nějak pomoct tak tu je odkaz: http://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/
najdi chodov aspoň hřiště pro děti :-)
kerp

Příspěvekod Michal Svoboda » 03 úno 2013 12:48

Ahoj musím souhlasit pouze s první časti članku, bohužel se najde řidič, který zaparkuje přes čaru zaslouží si pokutu- souhlas, ale jak zjistíš toho prvního ostatní se přizpůsobí a pro využítí parkovacího místa parkuje další 6 řidičů špatně. Dát pokutu dalším šesti- hloupost. Kamery aby zabiraly všechny parkovací místa to by jich musela být stovka na Chodov. Další část o počtu strážníku 20 a víc - hloupost , zkus si zjistit skutečný počet a budeš zklamaný, že si se netrefil. Jinak parkování v ČSO opravdu nahraně na odtah je tam při dodržení všech norem 60 aut - už vidím jak TI všichni děkujou a řvou na benga. Další možnost máš parkování u Lídl dost parkovacích míst otázkou jak dlouho si to nechá Lidl líbit. U koupaliště parkovaní na draka, za nějakou kačku se dá parkovat v autobazaru -+ kontrola kamerou +máš vždy místo, -minus je cena a plusů je málo (to jenom někdo si mysli jak to šikovně vyřešil :-(). Jenom pro info technický a ani policie a ani MP neprojektujou nevytváří parkovácí místa, vše děla městský úřad a lidi . A lidí se nezavděčíš někdo chce parkovací místa někdo nechce atd., ale to je nadlouho vyprávět se dá u piva a ne na sucho :-). Jestli chceš nějak pomoct tak tu je odkaz: http://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/
najdi chodov aspoň hřiště pro děti :-)[/quote]

Pro využití parkovacího místa dalších šest zaparkuje špatně a jsme u toho.Místo aby ten druhý zavolal policajty,tak radši také poruší silniční zákon a po něm další.Jak potom tady chcete nějaký pořádek s takovýmhle přístupem?Tak na co si tedy platíme kreslení čar pro zvýraznění jednotlivých parkovacích míst.Tak ať to tedy Chotesáci nekreslí,když je to zbytečné.I kdyby jich špatně parkovalo 20,tak v Chodově je dlouholetý problém s parkováním a tito řidiči ho jen prohlubují,tak ať platí.Pak si Chodováci zvyknou,že je nulová tolerance se zabíráním 2 míst na parkovišti.Když dostane botičku někdo,kdo parkuje na rohu křižovatky mimo parkoviště,taky se bude rozčilovat,že nemohl na parkovišti,protože tam jsou auta nakřivo a přes čáru a bude se s tím řidičem někdo vybavovat?Taky nebude,protože musí nechat průjezdnou silnici pro hasiče a záchranku.S tím počtem strážníků-v únorovém zpravodaji prezentují 21 strážníků,takže to znamená,že lžou?Vzhledem k tomu,kolik se mi jich u dveří vystřídalo,když jsem je volal na souseda,tak to číslo 20 není přehnané. Kamera,která zabírá parkoviště před Duklou je na bývalém finančáku na rohu na střeše.Ten finančák má 7 pater,takže cca 25m nad zemí,chce mi snad někdo tvrdit,že nezabere celé parkoviště?Co se týče parkování v ČSO,vy se divíte,že řidiči parkují na křižovatkách,nebo před vchodem do ČSO1007?Víte kolik aut navíc by se vešlo jenom před Duklu,kdyby každý parkoval tak jak má?Já když nemám kde,tak jedu před Lunu.Nejsem línej,je to jen o lidech,ale proč mám parkovat jinde,když bydlím v ČSO?Jsem si vědom,že MP neprojektuje parkoviště,ale může aspoň přispět ke zlepšení tím,že bude pokutovat arogantní,neukázněné řidiče,kteří si myslí,že zákony pro ně neplatí.Nechci aby chodili po autech,které jsou na křižovatkách a u chodníku a dávali bločky,ale jsou případy, které vyloženě bijí do očí,kdy jedno auto je na dvou místech a od ostatních je po obou stranách vzdálenost cca 1.5 m a to znovu opakuji na parkovišti a takovéhle chcete podporovat lhostejností?
Naposledy upravil Michal Svoboda dne 03 úno 2013 15:58, celkově upraveno 1
Michal Svoboda

Příspěvekod kerp » 03 úno 2013 15:53

Opakuji ti znovu nez zacnes placat hlouposti strazniku je jich asi 15. Kamera by musela byt na vrtulniku aby mohla a videla vsechny cary na zemi . No to nepocitam snich .jestli jeden z tech ublizenejch tak mas pravdu strazniku je 80 a mozna se potkame a budeme tad ovenceni kvetnimi listky a budem se vznaset jak holubicky :lol:
kerp

Příspěvekod Michal Svoboda » 03 úno 2013 16:14

kerp píše:Opakuji ti znovu nez zacnes placat hlouposti strazniku je jich asi 15. Kamera by musela byt na vrtulniku aby mohla a videla vsechny cary na zemi . No to nepocitam snich .jestli jeden z tech ublizenejch tak mas pravdu strazniku je 80 a mozna se potkame a budeme tad ovenceni kvetnimi listky a budem se vznaset jak holubicky :lol:

Koukám trefená husa se ozvala!!!Ano jsem jeden z těch ublíženejch,akorát ne za parkování.I kdyby jich bylo 80,budou to pro mě kašpárci v černých uniformách.Po zkušenosti z loňska je pro mě MP jedno velké zklamání.Klidně je tu vychval,na mě to dojem neudělá.Jste jen parta zbabělejch alibistů,kteří si nechtějí špinit ruce prací.Jestli jich je skutečně 15,pak ve zpravodaji někdo lže občanům města.A že není nic vidět na kameře,když jedou kolem autem tak také nic nevidí,jak mi tedy vysvětlíš 60 aut na odtah,které si zmínil minule?
Michal Svoboda

Příspěvekod kerp » 03 úno 2013 18:04

Koukám, že máš o pravdu dost velkej problém. Přečti si všechny moje články klidně si podtrchni , kde chválím policii, MP , kriminálku, doktory, školníky, učitele. Potrefenej sem,husa ne ale kačer. Je zajímavý , že už jsem měl být ředitelem II.ZŠ atd. Vždy ikdyž někomu oponuji a nemá argument tak mi přiřadí nějaký druch povolání. 2 Pokud máš řidičák tak dobrá 60 ne, ale 30 aut na odtah v pohodě objevíš. Jestli ne tak hold budeš muset žít v nevědomosti což pro tebe , který asi má vždy pravdu bude hodně těžký. Jinak aby kamera zaznamenala vodorovné značení tak by musela být kolmo , při prvním autě už nevidí čáru za autem jednoduchá fyzika nebo selská logika :ugeek: :D
kerp

Příspěvekod Michal Svoboda » 03 úno 2013 20:02

kerp píše:Koukám, že máš o pravdu dost velkej problém. Přečti si všechny moje články klidně si podtrchni , kde chválím policii, MP , kriminálku, doktory, školníky, učitele. Potrefenej sem,husa ne ale kačer. Je zajímavý , že už jsem měl být ředitelem II.ZŠ atd. Vždy ikdyž někomu oponuji a nemá argument tak mi přiřadí nějaký druch povolání. 2 Pokud máš řidičák tak dobrá 60 ne, ale 30 aut na odtah v pohodě objevíš. Jestli ne tak hold budeš muset žít v nevědomosti což pro tebe , který asi má vždy pravdu bude hodně těžký. Jinak aby kamera zaznamenala vodorovné značení tak by musela být kolmo , při prvním autě už nevidí čáru za autem jednoduchá fyzika nebo selská logika :ugeek: :D

:D :D :D Kačer se nám urazil?Tak aby bylo jasno:"Když mě sám v reakcích napadáš z psaní hloupostí a pokládáš to za argumentaci,dobrá každý máme evidentně jiné představy o argumentování.A jestli se ti nelíbí,že před tím nesedám na zadek,sorry je to tvůj problém!A pokud mi sám přiznáváš 30 aut na odtah,tak se tě zeptám:Bavíme se ještě pořád o parkovišti před Duklou?Jestli mi cpeš auta,která stojí na rohu křižovatky před tou řadou paneláků,nebo na silnici,která k ní z kopce vede,nebo u vchodu,pak je jakákoli diskuze s tebou jen ztrátou mého volného času.
Jestli na kameře,která zabírá parkoviště z výšky cca 25 m někdo nevidí auto,které je nakřivo,pak mají ještě škodovku,kterou projíždějí ulice a jestli mi chceš dál tvrdit,že z auta nevidí na vodorovné značení,které je přejeté autem,pak by si měli zajít k očnímu.A jinak kamera,aby zaznamenávala vodorovné značení nemusí být kolmo.Dneska jsou kamery,které umí dobře zaostřit i špatně viditelná místa,také existuje na kameře "zoom".A když mě školíš z logiky a selského rozumu,tak by si měl vědět,že auto,které je na jedné straně na čáře,bude na druhé straně zcela logicky "hodně daleko" od druhé čáry.Za předpokladu,že vedlejší auto parkuje správně,tu čáru neuvidíš?Tvoje druhy povolání mě nezajímají,ale příště si v tom "oponování" ukliď před vlastním prahem.
Michal Svoboda

Další

Zpět na Městská policie