vyjádření velitele Staňka o nové vyhlášce

vyjádření velitele Staňka o nové vyhlášce

Příspěvekod untrvasrman » 22 led 2012 22:14

Na rozdíl od hostinských a štamgastů jsou strážníci z účinku vyhlášek naprosto nadšeni. Od 2. ledna projíždějí městem, které ve všední den po 22 hodině ztichne. "Nebe a dudy. Je klid. Rozvázaly se nám ruce pro zpracovávání případů, které jsme dříve museli odsouvat na později. Daleko lépe můžeme kontrolovat problémové osoby, které se tu pohybují," řekl velitel Staněk.

Tak byste konečně mohli začít vyžadovat dodržování silničního zákona v Chodově.Konkrétně myslím nedovolené parkování ve vjezdové křižovatce na sídliště v ČSO.Auta tam stojí až v chodníku, že se nedá bezpečně přejít.Není vidět, jestli zezdola ke hlavní přijíždí auto a pokud opravdu přijíždí tak ten co chce na sídliště vjet musí zůstat stát na hlavní, což mi přijde velmi nebezpečné.Žádám tímto MP Chodov o vyžadování správných metrů od křižovatky dle zákona při parkování.
untrvasrman

Re: vyjádření velitele Staňka o nové vyhlášce

Příspěvekod Staněk Ladislav » 23 led 2012 10:57

Děkujeme za podnět, mrkneme na to. V uvedené lokalitě jsme obdobné problémy již řešili a to ze strany do ul. Vintířovské...
Staněk Ladislav

Příspěvekod kerp » 23 led 2012 19:12

untrvasrman píše:Na rozdíl od hostinských a štamgastů jsou strážníci z účinku vyhlášek naprosto nadšeni. Od 2. ledna projíždějí městem, které ve všední den po 22 hodině ztichne. "Nebe a dudy. Je klid. Rozvázaly se nám ruce pro zpracovávání případů, které jsme dříve museli odsouvat na později. Daleko lépe můžeme kontrolovat problémové osoby, které se tu pohybují," řekl velitel Staněk.

Tak byste konečně mohli začít vyžadovat dodržování silničního zákona v Chodově.Konkrétně myslím nedovolené parkování ve vjezdové křižovatce na sídliště v ČSO.Auta tam stojí až v chodníku, že se nedá bezpečně přejít.Není vidět, jestli zezdola ke hlavní přijíždí auto a pokud opravdu přijíždí tak ten co chce na sídliště vjet musí zůstat stát na hlavní, což mi přijde velmi nebezpečné.Žádám tímto MP Chodov o vyžadování správných metrů od křižovatky dle zákona při parkování.

No to ti tam asi poděkujou, pr0tože se jedná minimálně o 30 aut co zde špatně parkujou. :o
kerp

Příspěvekod untrvasrman » 25 led 2012 22:44

kerp píše:No to ti tam asi poděkujou, pr0tože se jedná minimálně o 30 aut co zde špatně parkujou. :o

taky jsem tam kroužil a pak odjel zaparkovat o 500m jinam,jsou to jen lenoši.musej mít káru u baráku.když musím při vjezdu pouštět vyjíždějícího a zezadu na mně troubí debil s kamionem(asi zrovna koukal na film místo na silnici) a prudce mě objede, tak děkuji všem svatejm, že v protisměru nic nejelo.v tu chvíli bych kamioňáka nejradši seřezal a špatně parkující auto v křižovatce minimálně rozmlátil klíčem na kola.tady jsem zatím dal jen upozornění pro MP, ale na jaře je budu okamžitě volat.po pár pokutách se snad lidi naučej nebýt takoví dobytkové.
untrvasrman

Zpět na Městská policie