Vánoční STROMEK ??

Vánoční STROMEK ??

Příspěvekod xxx » 27 lis 2011 12:05

:o Tak jsem jel po noční směně se podívant na novou dominantu Chodova Vánoční stromeček.Po schlednutí jsem zjistil že každá lampa v Chodově je podstatě stromek :shock:
xxx

Re: Vánoční STROMEK ??

Příspěvekod cont » 27 lis 2011 21:22

V Chodově byl pod kostelem vždy tak krásný, vkusně nazdobený strom, který i známí z jiných měst chválili. Dnes tam svítí plastová hrůza jak z tržnice od větnamců. Smutné
cont

Příspěvekod xxx » 28 lis 2011 07:59

cont píše:V Chodově byl pod kostelem vždy tak krásný, vkusně nazdobený strom, který i známí z jiných měst chválili. Dnes tam svítí plastová hrůza jak z tržnice od větnamců. Smutné

Někdo potřeboval dřevo na barak, lamnpou nezatopíš :idea:
xxx

Příspěvekod 012345 » 28 lis 2011 08:52

Nevím zdali někdo z radnice, zejména pak pan starosta čtou tyto příspěvky. Strašně by mě zajímalo, co je vedlo k tak hrůznému činu ,ozdobit nám chodovákům jak to nazvat slušně "lampu".Je to ostuda. Tradičný vánoční strom by měl být zelený a živý a ne taková atrakce od vietnamců.Děs
012345

Příspěvekod cont » 01 pro 2011 16:02

Faktem je, že se k této nádheře po negativních ohlasech (nejen tady na fóru) nikdo veřejně nepřizná, ostatně jako ke všem nepovedeným věcem v Chodově se nikdo nezná (kvalita rekonstruovaných chodníků, výběrová řízení na různé st. akce, autobusák, kauza VOSS, Marservis....).

Ke "stromku" kolojí fámy, že toto provoziórium (dle pana starosty) stálo jen něco přes 200.000,- Kč a já myslel, že jde o sponzorský dar veitnamských podnikatelů za další povolené herny. :lol:
cont

Příspěvekod Gaudek » 02 pro 2011 14:02

Původní strom u kostela se musel pokácet z bezpečnostních důvodů. Podepsaly se na něm věk, stavební práce a vichřice - to je zkrátka skutečnost na kterou město muselo reagovat jeho poražením. "Umělý strom" který stojí na jeho místě rozhodně není plnohodnotnou náhradou, ta stojí u dolní části pěší zóny. Myslel jsem, že vánoční stromy jsou hlavně pro děti a těm se oba dva, tedy ten u Luny i ten u kostela líbí. To mám ovšem pouze z náhodných reakcí, nikoli z rozsáhlého statistického průzkumu, tak mě za to nekamenujte.... :P Osvětlení obou stromů zajišťuje moderní led technologie, díky níž jsou provozní náklady zhruba na čtvrtině toho, co spotřeboval samotný pokácený strom u kostela. Takže pokud jsou ty fámy o kterých se zmiňujete pravdivé, jistě se zvýšené počáteční náklady brzy vrátí na provozu. Tolik tedy stručně k vánočnímu stromu. Co se týká ostatních "nepovedených věcí" - nedokážu vydedukovat co přesně máte na mysli. VOSS - jako že teď máme v Chodově pod VAKem levnější vodu? Marservis - že se město snaží o levnější teplo pro své občany? Co je nepovedeného na novém autobusovém nádraží? Pokud byste měl nějaké dotazy k dalším "nepovedeným věcem", rád Vám je zodpovím mezi čtyřma očima na radnici, přeci jen je to příjemnější než na anonymním diskuzním fóru. S pozdravem a přáním hezkého víkendu Zdeněk Gaudek, vedoucí odboru rozvoje města
Gaudek

Příspěvekod tedneusnu » 04 pro 2011 14:00

Hnus hnus hnus hnus hnus hnus hnus hlavně ušetřit. Jinak tou fotovoltaickou elektrárnou se náměstí dorazilo úplně.Doufám, že jí ohňostroj zlikviduje.
tedneusnu

Příspěvekod untrvasrman » 12 led 2012 14:50

Vánoční strom pod starákem je opravdu moc hezký. To vietnamčík pod národním výborem ovšem taky, ale v uvozovkách!!!
untrvasrman

Zpět na Poděkování